Reteaua tuturor studentilor EDMUNDO

Pleaca. Studiaza. Intoarce-te. Schimba!

Activitatea Recentă

Danc Andrada Lorena a lăsat un comentariu pentru Anca Stadler
"Buna , imi poti lasa o adresa de messenger ? Pentru a iti adresa cateva intrebari despre universitatea Sufolk ?"
Iul 23
Oleniuc Dumitru-Florin a adăugat o discuţie la grupul
Prezentare grafică

Camera copenhaga

Buna tuturor! Numele meu este Florin si din Ianuarie voi avea internship-ul in Copenahga. Ma puteti ajuta cu ceva sfaturi sau poate cu un pont referitor la camere?Vezi mai mult
Nov 14, 2017

Mai e cineva pe aici care vrea sa aplice pentru Marketing Management septembrie 2015? 

Vizualizări: 451

Răspunsuri la Aceste Discuţii

Buna, eu doresc sa aplic pentru marketing management insa nu sunt decis intre Business Academy Aarhus si Copenhagen Business Academy.

nici eu nu sunt 100%, ma gandesc si la UCN

Ma intereseaza care ar fi cea mai buna universitate pentru marketing magement din danemarca, ca din ce vezi pe internet Lillebaelt e clasificata ca fiind mai buna decat cba sau baa.

Buna Liviu, 

Din feedback-ul primit de la studenti, si la CBA si BAAA se face destul de mult marketing management, si iti permite dupa aceea sa  continui de exemplu la CBS :)
Trebuie sa iei in considerare si orasul in care vei locui, daca ai nevoie urgent de un job (atunci ar trebui sa alegi Copenhaga), dar si faptul ca la CBA anul acesta va fi deosebit de dificila..

O zi frumoasa, 
Victoria Stan
Consilier Edmundo
E-mail: victoria.stan@educativa.ro
Telefon: +40.758.815.032
Profil Facebook: https://www.facebook.com/VictoriaStanEDMUNDO 
ID Skype: victoria.stan1

Si la CBS la ce nivel se poate continua? Numai master sau pot face top-up dupa un AP degree la BAAA.

Buna , si eu aplic anul acesta la marketing management - BAA :)