Reteaua tuturor studentilor EDMUNDO

Pleaca. Studiaza. Intoarce-te. Schimba!

Activitatea Recentă

Danc Andrada Lorena a lăsat un comentariu pentru Anca Stadler
"Buna , imi poti lasa o adresa de messenger ? Pentru a iti adresa cateva intrebari despre universitatea Sufolk ?"
Iul 23
Oleniuc Dumitru-Florin a adăugat o discuţie la grupul
Prezentare grafică

Camera copenhaga

Buna tuturor! Numele meu este Florin si din Ianuarie voi avea internship-ul in Copenahga. Ma puteti ajuta cu ceva sfaturi sau poate cu un pont referitor la camere?Vezi mai mult
Nov 14, 2017

Buna , tocmai am fost acceptata de cei Zibat la Service , Hospitality and Tourism Management (Campus Koge) si caut colega/colege de apartament cu care sa pot imparti o chirie . Daca este cineva interesat va rog sa ma contactati , sau daca cineva poate sa imi de-a informatii despre un site in care pot gasi colege de camera. Va multumesc  ! :)

Vizualizări: 354

Răspunsuri la Aceste Discuţii

Bună și eu am fost acceptat de cei de la Zibat la Computer Science si sunt în aceeași situație.

Salutare si eu sunt printre cei acceptati la Zibat, la multimedia design and communication în Koge.

Caut colegi de apartament.

salut si eu am intrat la acelasi profil, tot in Køge, tu ai gasit apartament sau inca mai cauti ? 

Buna! Si eu am fost acceptata la ZIBAT, la Multimedia Design and Communication (Campus Koge) si caut cazare/colega de apartament! Daca imi puteti oferi informatii sau cautati colega de apartament, please add me on FB :) https://www.facebook.com/georgiana.a.voicu

Buna/Salut, mai cauta cineva colegi de apartament pe aici ? Eu am intrat la Multimedia design si comunicare. 

Salut, si eu am fost acceptata in campus Koge la MMD si sunt in aceeasi situatie. E un chin sa cauti cazare in Koge. :)