Reteaua tuturor studentilor EDMUNDO

Pleaca. Studiaza. Intoarce-te. Schimba!

Activitatea Recentă

Danc Andrada Lorena a lăsat un comentariu pentru Anca Stadler
"Buna , imi poti lasa o adresa de messenger ? Pentru a iti adresa cateva intrebari despre universitatea Sufolk ?"
Iul 23
Oleniuc Dumitru-Florin a adăugat o discuţie la grupul
Prezentare grafică

Camera copenhaga

Buna tuturor! Numele meu este Florin si din Ianuarie voi avea internship-ul in Copenahga. Ma puteti ajuta cu ceva sfaturi sau poate cu un pont referitor la camere?Vezi mai mult
Nov 14, 2017

Buna,

Numele meu este Denisa, am aplicat anul asta la Westminster la profilul de arhitectura si ma intrebam daca mai sunt noi studenti pe aici sau fosti studenti care m-ar putea ajuta cu ceva tips&tricks in legatura cu viata de student in Londra. Am aplicat recent (cam tarziu) pentru acomodare la Student Court@Wembley, inca nu am primit raspuns si ma gandeam si la varianta chiriei. Caminul e cam departe de facultate si transportul e cam piperat. Mai e cineva pe aici in aceeasi situatie? Astept cu nerabdare sa va cunosc! :)

Vizualizări: 657

Răspunsuri la Aceste Discuţii

Buna :) Si eu ma numesc Denisa si vreau sa vin la Westminster din toamna, am fost acceptata insa acum ramane sa rezolv dilemele legate de cazare/chirie/campus... Eu as prefera de asemenea varianta chiriei... Ma poti contacta pe FB? Ma gasesti ca Denisa Rosca - Photographer at Nina Rosca...sa mai vbim daca vrei :)

Salut Denisa! Contacteaza'ma in legatura cu cazare la Londra daca mai esti interesata. Am gasit un apartament la un pret foarte bun si acum imi caut colega. Costurile ar ajunge la 250 de lire pe luna cu utilitati incluse in cazul in care te'ai decide sa stam impreuna. Anunta'ma!

Buna Denisa. Si eu am intrat la Westminster si am gasit si un apartament. Acum imi caut o colega cu care sa impart costurile care ar fi in jur de 500 de lire pe luna cu utilitati incluse. Eu cred ca 250 de lire pe luna este un pret mai mult decat convenabil. Gandeste'te si astept raspuns. :D

Ceau :)

Cauta-ma pe FB Denisa Roşca sa vorbim, mai exact. Daca nu ma gasesti, cum sa te gasesc eu?

Buna Denisa. Am aplicat si eu la University of Westminster tot pe arhitectura. Ti-as fi recunoscator daca mi-ai da anumite detalii despre facultate in sine si ce se cere. Cazarea si restul cum sunt? Multumesc:)