Reteaua tuturor studentilor EDMUNDO

Pleaca. Studiaza. Intoarce-te. Schimba!

Alatura-te studentilor EDMUNDO!

Activitatea Recentă

Oleniuc Dumitru-Florin a adăugat o discuţie la grupul
Prezentare grafică

Camera copenhaga

Buna tuturor! Numele meu este Florin si din Ianuarie voi avea internship-ul in Copenahga. Ma puteti ajuta cu ceva sfaturi sau poate cu un pont referitor la camere?Vezi mai mult
Nov 14, 2017

Va rog frumos am nevoie de informatii in legatura cu Portofoliul

ma poate ajuta cineva cu indicatii sau modele :( M-am hotarat sa raman totusi pe graphic design..dar nu stiu exact cum trebuie realizat acest portofoliu.

Vizualizări: 557

Răspunde la Aceasta

Răspunsuri la Aceste Discuţii

Nu-ti trebuie portofoliu deocamdata...daca nu iei la bac cat ti-a cerut universitatea, atunci ei pot sa-ti solicite portofoliul si sa te intervieveze.  

Eu mi-am trimis portofoliul (http://vargarobert.com/) si nu am fost tratat altfel, am primit aceeasi conditie ca si ceilalti care au aplicat (8-bac, 6.0 ielts)

pf ns ce sa zic...am primit un mail in care mi se spunea sa trimit portofoliul cat de curand posibil

:| si era scris cu rosu:)))

problema este alta..:| nu stiu cum sa-l fac:| am aflat ca trebuie pus intr-un format PDF..asta se rezolva cu Photoshopu dar nu am idee cam cum trebuie sa arate:|

Poate nu i-a satisfacut scrisoarea ta sau nu stiu :| sper sa fie ok

Eu zic sa pui in word sau in psd pe fiecare foaie A4 cate un model de-al tau...si titlu daca ai sau o scurta explicatie :)

ar fi cam sec :| am foarte  multe lucrari de grafica..trebuie sa ma gandesc cum sa le asez ca sa dea bine din punct de vedere compozitional..si pe langa sa mai pun si ceva elemente :-s

App unde ai aplicat?

Multimedia Computing - Coventry

Daca totul decurge cum trebuie ne vom vedea pe holurile universitatii! :D

Doamne ajuta! :X

M-as bucura cu adevarat sa fie asa !  :)

Succes!

Ms man:D

succes si tie

tinem legatura!