Salutare e cineva pe aici care face master in domeniul auto? as vrea sa`l convoc la o discutie:P

Vizualizări: 156

Răspunde la Aceasta

Răspunsuri la Aceste Discuţii

Buna Ovidiu,

In oferta EDMUNDO se gasesc doua universitati, Coventry University si Birmingham City University care au programe de master in domeniul automobilelor. Anunta-ma te rog daca ai vrea sa vezi oferta si sa o studiezi. :)

Silvia Toth

Buna ! eu as opta pt Coventry la master dar din pacate adineauri am aflat ca trebuie si media la bac  sa fie mai mare de 8.50 iar a mea e de 7 si ceva....in facultate media generala va fi cam 9....Aiurea oricum:| dezamagire totala

Buna Ovidiu,

Pentru un program de master nu conteaza media de la Bacalaureat, ci numai media din facultate si respectiv la licenta.

Asadar este posibil. Astept sa ma contactezi pe silvia.toth@educativa.ro sa putem sa incepem aplicatia :)

Silvia Toth

pai...va trebui sa fac intai cursul de engleza pt a obtine certificatul de limba sa`mi dau licenta pe urma sa fac toate demersurile. Care etermenul limita pt a incepe toate formalitatile de inscriere?

Alatura-te studentilor EDMUNDO!

Activitatea Recentă

Oleniuc Dumitru-Florin a adăugat o discuţie la grupul
Prezentare grafică

Camera copenhaga

Buna tuturor! Numele meu este Florin si din Ianuarie voi avea internship-ul in Copenahga. Ma puteti ajuta cu ceva sfaturi sau poate cu un pont referitor la camere?Vezi mai mult
Nov 14