Reteaua tuturor studentilor EDMUNDO

Pleaca. Studiaza. Intoarce-te. Schimba!

Alatura-te studentilor EDMUNDO!

Activitatea Recentă

Oleniuc Dumitru-Florin a adăugat o discuţie la grupul
Prezentare grafică

Camera copenhaga

Buna tuturor! Numele meu este Florin si din Ianuarie voi avea internship-ul in Copenahga. Ma puteti ajuta cu ceva sfaturi sau poate cu un pont referitor la camere?Vezi mai mult
Nov 14, 2017

Se pare ca inca nimeni nu a creat acest topic. Eu am pus Firm pentru cei de la Essex si ma intreb daca sunt singurul?

Vizualizări: 947

Răspunde la Aceasta

Răspunsuri la Aceste Discuţii

eu am primit prin posta acceptance form pe care trebuie sa o semnez si sa o trimit tot prin posta si un formular pentru accommodation pe care trebuie sa il completez cu datele personale si sa spun unde anume vreau sa stau in campus, in care dintre cladiri . De asta am intrebat daca te-ai hotarat unde vrei sa stai :)

oh. Eu inca nu am primit nimic de la ei. Dar da m-am hotarat pe Houses, iesi cel mai bine ca si raport calitate/pret. Eu mi-am facut cont pe myEssex si imi completez de acolo tot ce trebuie. Dar sunt curios de Acceptance form. Pentru ce anume semnezI? (mi-am dat si eu seama ca e pentru accept dar mai precis)

buna Mihai,Geanina un id de mess ar fi super!si eu sunt la Essex la Law,as vrea daca poti si vrei sa ma ajuti cu formularul de inscriere la camin,as aprecia enorm!

Eu te-am adaugat la prieteni. cand imi dai accept :) lasa-mi un ID de mess si vorbim. e foarte simplu. Eu am primit deja si oferta de cazare :D hehe.

Si eu tot in campus o sa stau la South Towers:D Nu se aplica pentru cazare din 6 iunie? Nici eu nu am primit inca acceptance form, de fapt esti prima persoana pe care o aud de asa ceva, si nici formularul pentru accomodation nu l-am primit!

Eu am vorbit cu ei saptamana trecuta si nu au mentionat nimic de acceptance form. We'll see, poate ca Geanina a raspuns mai repede la oferte. Cazarea e valabila din 6 iunie :)

Asa stiam si eu, tocmai de aceea am fost surprins !

Poate e din cauza ca eu am pus firm la Edge Hotel School la Hotel Management care oricum apartine tot de Essex.. Iar in acceptance form semnezi ca esti de acord cu termenii si conditiile impuse de ei , ca actele pe care le-ai trimis sunt originale, ca toate informatiile pe care le-ai dat sunt corecte , ii asiguri ca o sa iti poti plati cazarea pana la sfarsit , ca respecti Code of Cnduct in hotel ( asta e valabil doar pt. Edge Hotel School banuiesc ) 

Ati aplicat pentru cazare? Ce optiuni ati ales?

inca nu am primit cererea ta de mess:)ai fost online?lau_campionu46 e id:)