Salutare! Deschid acest topic pt cei care incep studiile in Octombrie 2011 la Essex. Eu am primit conditional offer pt MSc Advanced Web Engineering si as vrea sa stiu daca voi mai avea colegi romani. :D

Vizualizări: 4930

Răspunde la Aceasta

Răspunsuri la Aceste Discuţii

eu am trimis la o reprezentanta edmundo si a spus ca a trimis la facultate, oare sa mai trimit si eu inca odata?
trimite si tu..nu ai nimic de pierdut
eu am trimis la primele 2 de pe site-ul asta http://www.essex.ac.uk/ugadmit/who/staff.htm si la edmundo. A durat o saptamana si 2-3 zile
Salut. Si eu am intrat la Essex la International Relations

buna

eu am fost acceptata , conditie 8, 8

te rog mult  , daca doresti , sa imi spui mai multe despre universitate , cum ti se pare nivelul de educatie , acomodarea cum este , 

ai o adresa de email , mess, facebook ? te rog

orice informatie este mai mult decat binevenita

multumesc

v-ati luat bilete?:-s
nu inca
eu imi iau pt data de 2 oct. eu un wizz din bucuresti pt luton la 9.3o dimineata. poate vreti si voi sa mergem mai multi cu aceeasi ruta.
pe 2 oct incepe freshers week. eu plec pe 28 sept cu british si ma costa 106 euro.

eu ma gandesc sa plec pe 2 octombrie din cluj cu wizzair si ma costa 249 lei...

mai este cineva care e mai aproape de aeroportul din cluj si ar vrea sa plece de acolo? pt k eu nu as vrea sa merg singura:S

ah anyone la laws cu international exchange? :)

Eu am aplikt prin SAAC si vreau sa intreb dak e cineva kre a aplikt prin intermediul lor.A fost ieri la intalnirea de la liceul GH. Lazar si dak poate sa-mi dea si mie forum-ul acela pe kre l-au lansat :)ink ceva: atunci knd se aplik pt accomodation se lasa la contact information adresa de email a centrului sau se scrie a ta personala? pt k nu shtiu ce sa fac si Andreea Vatea nu mi-a raspuns inca.merci :)

Eu sunt la LAW, nu m-am interesat inca de exchange. Se lasa adresa personala.