Spuneti-mi va rog, la eseul personal pe care trebuie sa-l fac..am o nelamurire

Cui ma adresez?

Sau cum sa incep?...clasic cu stimate Domnule ....sau ?

Daca aveti cumva  niste modele va rog frumos sa imi aratati si mie:D

Multumesc !

Vizualizări: 21549

Răspunde la Aceasta

Răspunsuri la Aceste Discuţii

asa  tudor:D))) ms ca esti activ:>
Foarte folositor modelul !
Criza de timp, intradevar !
dar trebuie sa ai incredere si sa nu renunti, nici macar pt o zi, pt ca fiecare zi este o oportunitate pentru un viitor mai bun !

Extraordinar de bine spus Mihai!.

Good luck!!

tu unde aplici?
dak nu te superi:P
Mihai, mai usor cu filosofia si mai tare cu practica ;) Ai timp de filosofat pe tema importantei de a-ti trimite aplicatia pana in Jan 15th dupa aceasta data :)
Poate ca Mihai nu filosofeaza. E doar pozitiv,ceea ce e foarte bine:) Bafta!
cererea mea a fost preluata de un consilier Edmundo, putin mai tarziu, adica acum aproximativ o saptamana, dar dupa spusele acestuia, am toate sansele sa imi termin dosarul si sa aplic, pana la deadline-ul din 15 ianuarie.
incepand de maine, ma pun pe treaba. Nu imi pot permite sa irosesc nici macar o zi !
Sa speram ca reusesc !

Doamne ajuta!

spor la munca si mult succes:D

si daca ai cumva nevoie de ajutor...sti unde ma gasesti:D..sau poti  chiar baga id meu..

te ajut cu mare drag!    thripsO_Othrips

Ce bine ca pe aici mai gasesti si oameni optimisti, eu la momentul actual sunt foarte pesimista.
Nu ai ce cauta cu un dosar de aplicatie in eu cu pesimismul asta . Clar nu o sa faci nimik:P
http://blog.edmundo.ro/?p=586 - am postat si eu eseul meu personal pe blog , a fost la multimedia design KEA si computer science
Salut voi ati primit/ luat/ cerut formulare ptr imprumut de studii pana acum?

Alatura-te studentilor EDMUNDO!

Activitatea Recentă

Oleniuc Dumitru-Florin a adăugat o discuţie la grupul
Prezentare grafică

Camera copenhaga

Buna tuturor! Numele meu este Florin si din Ianuarie voi avea internship-ul in Copenahga. Ma puteti ajuta cu ceva sfaturi sau poate cu un pont referitor la camere?Vezi mai mult
Nov 14, 2017