Reteaua tuturor studentilor EDMUNDO

Pleaca. Studiaza. Intoarce-te. Schimba!

Alatura-te studentilor EDMUNDO!

Activitatea Recentă

Oleniuc Dumitru-Florin a adăugat o discuţie la grupul
Prezentare grafică

Camera copenhaga

Buna tuturor! Numele meu este Florin si din Ianuarie voi avea internship-ul in Copenahga. Ma puteti ajuta cu ceva sfaturi sau poate cu un pont referitor la camere?Vezi mai mult
Nov 14, 2017

Spuneti-mi va rog, la eseul personal pe care trebuie sa-l fac..am o nelamurire

Cui ma adresez?

Sau cum sa incep?...clasic cu stimate Domnule ....sau ?

Daca aveti cumva  niste modele va rog frumos sa imi aratati si mie:D

Multumesc !

Vizualizări: 21793

Răspunde la Aceasta

Răspunsuri la Aceste Discuţii

vreau si eu te rog un model pe e-mail daca poti.... dragos4u_since92@yahoo.com ms :D
Cu toate ca am mai postat linkul asta de cel putin 10 ori... http://www.studential.com/personalstatements/default.asp
salut, te rog sa imi trimiti si mie un model de eseu, pe al tau daca se poate, fiindca vreau sa aplic pt un master, am alcatuit cateva idei, insa nu stiu daca ceea ce am scris este ok sau nu, daca se pune accent pe altceva. ID: parmacstefan (mail: parmacstefan@yahoo.com sau stefan.parmac@unicredit.ro) Astept raspunsul tau cu deosebit interes. Multumesc frumos
mcn_aura@yahoo.com. te rog trimite-mi si mie eseul tau pentru niste informatii suplimentare. am niste dubii. mersi.

fox_2489..poti sa imi trimiti si mie te rog eseul tau si altele? multumesc frumos

Si eu as vrea sa vad un model de eseu daca se poate :)

id-ul meu este cr1st1ana_2007.

Ady :))  ai doritori:))))))

mie mi-ai spus ce sa fac cu ele dupa ce le citesc deci/...:)

cautati pe google sunt foarte multe  eseuri, dar sa nu copiati ci doar sa va inspirati

as vreau si eu model de eseu..sunt in criza de timp avand in vedere ca deadline-ul este pe 15 ian:-s

ma ajuta cnv?

id: giselle.guess@yahoo.com

Gabriela...baga id meu..

thripsO_Othrips

gata:D

Modele de eseuri gasiti aici:

http://studential.com/personalstatements/