Reteaua tuturor studentilor EDMUNDO

Pleaca. Studiaza. Intoarce-te. Schimba!

Activitatea Recentă

Danc Andrada Lorena a lăsat un comentariu pentru Anca Stadler
"Buna , imi poti lasa o adresa de messenger ? Pentru a iti adresa cateva intrebari despre universitatea Sufolk ?"
Iul 23
Oleniuc Dumitru-Florin a adăugat o discuţie la grupul
Prezentare grafică

Camera copenhaga

Buna tuturor! Numele meu este Florin si din Ianuarie voi avea internship-ul in Copenahga. Ma puteti ajuta cu ceva sfaturi sau poate cu un pont referitor la camere?Vezi mai mult
Nov 14, 2017
Cine aplica anul acesta pentru anglia?

Vizualizări: 47083

Răspunde la Aceasta

Răspunsuri la Aceste Discuţii

Poti aplica de luna asta pana pe 15 ianuarie 2013. Pentru restul informatiilor poti contacta un consilier.

este cineva care merge la arhitectura,Coventry? daca da, cand plecati si de unde?

Eu vreau sa aplic pentru Coventry, Forensic Investigations.

Buna,

Ma poate ajuta cineva cu traducerea adeverintei care atesta ca am absolvit facultatea si ca am sustinut examenul de licenta? 

Multumesc frumos!

Pentru toti din UK care cauta o retea mobila recomand GiggGaff pentru preturile mici vis a vis de ceea ce ofera. 

-Toate pachetele includ apeluri/texts unlimited in reteaua GiffGaff

£5 goodybag - Unlimited texts
£5 Hokey Cokey - 60 Minutes (plus whatever you earn on top, 300 texts.-daca te suna cineva iti da minutele vorbite cu ei tie)
£10 goodybag - Unlimited texts, 250 minutes, Unlimited internet
£15 goodybag - Unlimited texts, 400 minutes, Unlimited internet
£20 goodybag - Unlimited texts, 800 minutes, Unlimited internet
£25 goodybag - Unlimited texts, 1500 minutes, Unlimited internet

Daca sunteti interesati: link si veti primit £5 cadou la activare. Personal, goodybag-ul de £10 il recomand.

Salut! Vreau sa aplic pentru Istoria Artei in Anglia pt 2013,la Sussex,Essex,Leeds,York si Aberdeen(in Scotia).Este cineva care doreste sa aplice la univ. de mai sus? Ati putea sa ma ajutati cu aplicatia UCAS,si anume ce documente trebuie trimise si atasate in afara de Personal Statement si scrisoarea de recomandare? Am auzit ca trebuie trimise foaie matricola,diplome si scrisoarea de recomandare semnata de prof,ceea ce pe site-ul UCAS nu am vazut mentionat deloc.Mai mult, nu vad unde le-as putea atasa la formularul UCAS?

Conform site-ului UCAS, scrisoarea de recomandare trebuie atasata de catre profesor,eu trebuind sa notez doar datale de contact ale prof.

Ai luat legatura cu un consilier? Eu am facut aplicatia cu ajutorul unui consilier care trimite scrisoarea de recomandare si diploma de examen odata cu aplicatia. Foaie matricola nu mi s-a mai cerut.

Am luat legatura acum cu un consilier, si urmeaza sa vad mai in detaliu ce pasi trebuie urmati.Multumesc de raspuns!