Cine aplica anul acesta pentru anglia?

Vizualizări: 47006

Răspunde la Aceasta

Răspunsuri la Aceste Discuţii

Buna, Calin, eu ti-am scris mail mai de mult, insa nu am primit din partea ta niciun raspuns. Oficial, eu sunt consilierul tau si as vrea sa imi spui cu ce pot sa te ajut. Seara faina!

Hey cine a mai primt oferte? Eu pana acum am primit conditional offer de la Coventry :)
asa devreme? ai si aplicat?! :|
Da pana la urma am aplicat la Coventry, Salford,Portsmouth, Essex si Aberdeen. Pe 8 Octombrie am trimis aplicatia si ieri mi-a venit conditionalul de la Coventry :)

Daniel,

Ai deja un consilier? Ai nevoie de ajutor? :)

Silvia Toth,

Consilier EDMUNDO

Buna, Silvia!

Da, as avea MARE nevoie de un consilier! Am si trimis mail la edmundo cu lista de optiuni dar nu mi s-a raspuns...

Multumesc frumos :)

Buna Daniel,

Scrie-mi un e-mail pe adresa silvia.toth@educativa.ro sa putem incepe aplicatia. :)

Silvia Toth

Buna!

Poti sa imi zici si mie cum aplic si eu la Coventry?

Sunt in clasa a-12-a si m-a intereseaza sa aplic la Coventry la Civil Engineering.

Multumesc.

Astept raspuns.

buna si eu vreau sa aplic pentru anglia.un consilier mia trimis  despre facultati, dar nu stiu de ce nu pot vedea ce mi-a trimis .va rog cineva sa ma ajute.multumesc, dar va rog cat mai repede.

te rog poti sa faci ceva,sa ma ajuti?

Buna Elena,

Poti sa ii scri un e-mail consilierului tau sa il rogi sa iti trimita din nou oferta si cu siguranta se va lamuri situatia. :)

Silvia Toth

Si eu vreau sa aplic la drama, film, performance (undeva in zona asta) la Coventry, Salford, Essex, Worcester, Portsmouth, Birmingham si Hull. Am trimis un e-mail cu optiunile acum vreo saptamana dar nu mi-a raspuns nimeni.

Dar stii ca limita este de 5 Universitati,nu?

Alatura-te studentilor EDMUNDO!

Activitatea Recentă

Oleniuc Dumitru-Florin a adăugat o discuţie la grupul
Prezentare grafică

Camera copenhaga

Buna tuturor! Numele meu este Florin si din Ianuarie voi avea internship-ul in Copenahga. Ma puteti ajuta cu ceva sfaturi sau poate cu un pont referitor la camere?Vezi mai mult
Nov 14, 2017