Reteaua tuturor studentilor EDMUNDO

Pleaca. Studiaza. Intoarce-te. Schimba!

Alatura-te studentilor EDMUNDO!

Activitatea Recentă

Oleniuc Dumitru-Florin a adăugat o discuţie la grupul
Prezentare grafică

Camera copenhaga

Buna tuturor! Numele meu este Florin si din Ianuarie voi avea internship-ul in Copenahga. Ma puteti ajuta cu ceva sfaturi sau poate cu un pont referitor la camere?Vezi mai mult
Nov 14, 2017

Toate discuţiile etichetate „university” (7)

Discuţii Răspunsuri Activitatea Recentă

InHolland University

Hello, Studiaza cineva la InHolland University of Applied Science? International Media and Entertainment Management, mai exact. E una din o…

Început de Andreea Buza

0 Feb 26, 2014

University of Derby

Salut,Este cineva interesat de aceasta facultate sau este cineva care deja studiaza acolo? Mi-ar prinde bine niste raspunsuri, astept reply…

Început de Andrei RO

1 Ian 20, 2014
Răspunsul lui ion

Viitori studenti la Essex 2013

Am creat acest topic cu scopul de a ne aduna aici cei care ne-am ales Uni of Essex :) Haideti sa impartasim ceea ce stim in legatura cu caz…

Început de Madalina Leordean

22 Aug 29, 2013
Răspunsul lui Fabiolla

Cazare Coventry 2012

Hey  you all,           Avand in vedere ca  este  deja luna Iulie, ma gandeam ca  poate mai este cineva interesat de colegi de casa/apartam…

Început de Daniel Constantin

44 Sep 18, 2012
Răspunsul lui Stana Raluca

Mai asteapta cineva raspunsul dl Coventry University?

Salut. Numele meu este Dan, am aplicat  in Iulie pentru Coventry University la Jurnalism si Media dar inca nu am primit un raspuns dl unive…

Început de Daniel Constantin

2 Aug 30, 2011
Răspunsul lui Daniel Constantin

Medicina.

Buna ziua !   M-ar interesa foarte mult sa studiez medicina la aceasta Universitate. Am trecut clasa a 12-a si as dori sa stiu care sunt ce…

Început de Robert T.

0 Aug 11, 2011

Birmingham City University, Birmingham CAZARE

Salutare,   In septembrie plec in Anglia sa studiez 'film, producation and technology' la BCU. Momentan sunt in stadiul la care imi caut ca…

Început de alexc

5 Aug 10, 2011
Răspunsul lui Georgiana T.