Reteaua tuturor studentilor EDMUNDO

Pleaca. Studiaza. Intoarce-te. Schimba!

Alatura-te studentilor EDMUNDO!

Activitatea Recentă

Oleniuc Dumitru-Florin a adăugat o discuţie la grupul
Prezentare grafică

Camera copenhaga

Buna tuturor! Numele meu este Florin si din Ianuarie voi avea internship-ul in Copenahga. Ma puteti ajuta cu ceva sfaturi sau poate cu un pont referitor la camere?Vezi mai mult
Nov 14, 2017

Toate discuţiile etichetate „cazare” (55)

Discuţii Răspunsuri Activitatea Recentă

Informatii trai U.K pe perioada studentiei

Buna,   Urmeaza sa ma inscriu si eu la Universitatea din Coventry. In mare, am discutat cu consilierii de la Edmundo pentru ca m-am mai ins…

Început de Ana H

1 Ian 7, 2015
Răspunsul lui Vicky-consilier Edmundo

Cazare Copenhaga Ianuarie/Februarie 2015

Salut, Sunt Sabina si sunt in anul 3 la Copenhagen Business School.  Caut cazare din ianuarie in Copenhaga. Daca mai este cineva in aceeasi…

Început de Sabina Buzoi

0 Oct 17, 2014

Cazare in Koge

Salut.. sunt in aplicare la ZIBAT.. Multimedia, design.... si as dori sa stiu daca mai e cineva care a fost accepat sau locuieste in Koge.…

Început de Andrei (DnY)

2 Iun 9, 2014
Răspunsul lui Smarandache Andreea Diana

CBA 2014

Buna! A mai primit cineva oferta conditionala de la CBA si este in cautare de cazare in Copenhaga?

Început de Irina Spac

5 Iun 2, 2014
Răspunsul lui Frunză Adrian

Intrebari sau simple curiozitati privind University of Worcester?

Dragi viitori studenti, Stim ca momentan sunteti prinsi in pregatirile pentru Bac insa ....... Daca aveti iIntrebari sau simple curiozitati…

Început de Crisan Roxandra- Maria

15 Sep 9, 2013
Răspunsul lui Onofrei Mihai Bogdan

Viitori studenti la Essex 2013

Am creat acest topic cu scopul de a ne aduna aici cei care ne-am ales Uni of Essex :) Haideti sa impartasim ceea ce stim in legatura cu caz…

Început de Madalina Leordean

22 Aug 29, 2013
Răspunsul lui Fabiolla

Caut cazare 2 persoane (cuplu) in Copenhaga

Aveti vreun pont ceva referitor la o chirie pentru un cuplu ? M-ar interesa in Copenhaga. M-ar interesa 1 camera indiferent ca e apartament…

Început de Ganea Adrian Ionut

0 Aug 21, 2013

Cazare Roskilde

Salut! Am fost acceptat la ZIBAT Computer Science, campus Roskilde, iar acum am nevoie de o chirie. Vreau sa stiu daca printre voi mai sun…

Început de Mihai Constantin

3 Aug 21, 2013
Răspunsul lui geta toader

Cazare Aarhus

Salutare, sunt studenta in primul an la Business Academy Aarhus si deocamdata n-am primit o oferta de la Student Housing Aarhus. Exista cin…

Început de Doholici Marina

0 Aug 12, 2013

Cazare Edinburgh

Buna, sunt studenta in primul an (BA) la Edinburgh Napier University, specializarea Film. Incerc sa rezolv acum cu cazarea si-as vrea sa…

Început de Marina-Evelina Cracana

0 Aug 10, 2013