Reteaua tuturor studentilor EDMUNDO

Pleaca. Studiaza. Intoarce-te. Schimba!

Activitatea Recentă

Danc Andrada Lorena a lăsat un comentariu pentru Anca Stadler
"Buna , imi poti lasa o adresa de messenger ? Pentru a iti adresa cateva intrebari despre universitatea Sufolk ?"
Iul 23
Oleniuc Dumitru-Florin a adăugat o discuţie la grupul
Prezentare grafică

Camera copenhaga

Buna tuturor! Numele meu este Florin si din Ianuarie voi avea internship-ul in Copenahga. Ma puteti ajuta cu ceva sfaturi sau poate cu un pont referitor la camere?Vezi mai mult
Nov 14, 2017

Toate discuţiile etichetate „Danemarca” (7)

Discuţii Răspunsuri Activitatea Recentă

Danemarca - finantare de la stat?

Buna! Este adevarat ca statul danez ofera o anumita suma de bani (un fel de finantare) pt studentii internationali ce isi gasesc un job par…

Început de Fisca Andreea

2 Ian 8, 2015
Răspunsul lui Fisca Andreea

Cine mai e elev in clasa a XI-a si urmeaza sa aplice prin Decembrie anul asta , hai sa ne cunoastem...

Eu sunt in clasa a XI-a si as vrea ca in luna Decembrie a acestui an sa aplic si as vrea sa vad cine mai aplica in mod special i…

Început de Vlad Diaconescu

99 Sep 19, 2012
Răspunsul lui suiugan cosmina ionela

Raspuns edmundo

Buna seara! Am luat legatura de ceva vreme cu un consilier EDMUNDO in vederea aplicarii pentru o facultate din Dk. A fost foarte amabil si…

Început de Emanuel Munteanu

1 Dec 7, 2011

Aarhus School of Business, sau Copenhagen Business School, careva?

Buna, sunt Sabina si sunt curioasa daca cineva e student la una din aceste doua facultati. Eu as vrea sa aplic in februarie si mi-ar placea…

Început de Sabina Buzoi

7 Oct 17, 2011

Camin/apartament

Puteti urmari aici mai multe detali despre danemarca. Pentru mai multe detalii intrebati aici.

Început de Gratiani Bejinariu

3 Iun 14, 2011
Răspunsul lui Gratiani Bejinariu

JOBURI

Acest thread l-am adaugat in special pt cei care ar dori sa plece in Danemarca si nu stiu ink cum e cu joburile acolo, cat de repede s-ar g…

Început de Minica Mircea-Alexandru

0 Mar 30, 2011

Salut,Danemarca!

Buna tuturor.La fel ca multi altii am zis"Da!plec la studii in strainatate"dar vin imediat intrebarile unde,cum,chiar pot reusi?" Va rog sa…

Început de Rusu Ana Luiza

0 Nov 26, 2010