Reteaua tuturor studentilor EDMUNDO

Pleaca. Studiaza. Intoarce-te. Schimba!

Alatura-te studentilor EDMUNDO!

Activitatea Recentă

Oleniuc Dumitru-Florin a adăugat o discuţie la grupul
Prezentare grafică

Camera copenhaga

Buna tuturor! Numele meu este Florin si din Ianuarie voi avea internship-ul in Copenahga. Ma puteti ajuta cu ceva sfaturi sau poate cu un pont referitor la camere?Vezi mai mult
Nov 14, 2017

Discuţiile lui Tripa Alexandru (77)

Discuţii care au primit răspuns (69) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Ideal ar fi pentru Anglia, dar daca nu reusesc , cu siguranta voi aplica pentru Dane…"

Tripa Alexandru a răspuns Aug 1, 2011 lui Cine aplica la COVENTRY? vreau sa-mi cunosc viitorii colegi

61 Aug 23, 2011
Răspunsul lui Berteanu Alexandru

"mi-au cerut 8 la bac si examen lingvistic ...am luat 6.83 la bac si de toefl nici nu…"

Tripa Alexandru a răspuns Aug 1, 2011 lui Cine aplica la COVENTRY? vreau sa-mi cunosc viitorii colegi

61 Aug 23, 2011

"pai aveam conditional offer...si mai trebuia sa iau BAC-ul si sa-mi dau Toefl-ul...d…"

61 Aug 23, 2011

"Nota mica la BAC ! :(...ne-a omorat Funeriu asta =))))"

61 Aug 23, 2011

"Graphic design :D doar ca a cam intervenit o mare problema :) ...si voi face 1 an in…"

61 Aug 23, 2011

"Mai nu se prea repeta:D  ei vin o data pe an si anul acesta se punea problema ca nu…"

Tripa Alexandru a răspuns Iun 7, 2011 lui test coventry

10 Iun 7, 2011
Răspunsul lui Tripa Alexandru

"testul oferi de cei din Anglia...a venit o tipa de la Coventry si ne-a dat test :-??"

Tripa Alexandru a răspuns Iun 7, 2011 lui test coventry

10 Iun 7, 2011

"Edy :> :))) 5 lire de caciula intrarea=)))))))))))))  "

Tripa Alexandru a răspuns Iun 7, 2011 lui Cine aplica la COVENTRY? vreau sa-mi cunosc viitorii colegi

61 Aug 23, 2011

"Oooo:D complicat:* succes... thripsO_othrips  id meu...  posibil sa fim colegi daca…"

Tripa Alexandru a răspuns Iun 4, 2011 lui test coventry

10 Iun 7, 2011

"tu pe ce domeniu ai aplicat la coventry? :D"

Tripa Alexandru a răspuns Iun 4, 2011 lui test coventry

10 Iun 7, 2011