Discuţiile lui Tripa Alexandru (77)

Discuţii care au primit răspuns (69) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Ideal ar fi pentru Anglia, dar daca nu reusesc , cu siguranta voi aplica pentru Dane…"

Tripa Alexandru a răspuns Aug 1, 2011 lui Cine aplica la COVENTRY? vreau sa-mi cunosc viitorii colegi

61 Aug 23, 2011
Răspunsul lui Berteanu Alexandru

"mi-au cerut 8 la bac si examen lingvistic ...am luat 6.83 la bac si de toefl nici nu…"

Tripa Alexandru a răspuns Aug 1, 2011 lui Cine aplica la COVENTRY? vreau sa-mi cunosc viitorii colegi

61 Aug 23, 2011

"pai aveam conditional offer...si mai trebuia sa iau BAC-ul si sa-mi dau Toefl-ul...d…"

61 Aug 23, 2011

"Nota mica la BAC ! :(...ne-a omorat Funeriu asta =))))"

61 Aug 23, 2011

"Graphic design :D doar ca a cam intervenit o mare problema :) ...si voi face 1 an in…"

61 Aug 23, 2011

"Mai nu se prea repeta:D  ei vin o data pe an si anul acesta se punea problema ca nu…"

Tripa Alexandru a răspuns Iun 7, 2011 lui test coventry

10 Iun 7, 2011
Răspunsul lui Tripa Alexandru

"testul oferi de cei din Anglia...a venit o tipa de la Coventry si ne-a dat test :-??"

Tripa Alexandru a răspuns Iun 7, 2011 lui test coventry

10 Iun 7, 2011

"Edy :> :))) 5 lire de caciula intrarea=)))))))))))))  "

Tripa Alexandru a răspuns Iun 7, 2011 lui Cine aplica la COVENTRY? vreau sa-mi cunosc viitorii colegi

61 Aug 23, 2011

"Oooo:D complicat:* succes... thripsO_othrips  id meu...  posibil sa fim colegi daca…"

Tripa Alexandru a răspuns Iun 4, 2011 lui test coventry

10 Iun 7, 2011

"tu pe ce domeniu ai aplicat la coventry? :D"

Tripa Alexandru a răspuns Iun 4, 2011 lui test coventry

10 Iun 7, 2011

Alatura-te studentilor EDMUNDO!

Activitatea Recentă

Oleniuc Dumitru-Florin a adăugat o discuţie la grupul
Prezentare grafică

Camera copenhaga

Buna tuturor! Numele meu este Florin si din Ianuarie voi avea internship-ul in Copenahga. Ma puteti ajuta cu ceva sfaturi sau poate cu un pont referitor la camere?Vezi mai mult
Nov 14, 2017