Reteaua tuturor studentilor EDMUNDO

Pleaca. Studiaza. Intoarce-te. Schimba!

Alatura-te studentilor EDMUNDO!

Activitatea Recentă

Oleniuc Dumitru-Florin a adăugat o discuţie la grupul
Prezentare grafică

Camera copenhaga

Buna tuturor! Numele meu este Florin si din Ianuarie voi avea internship-ul in Copenahga. Ma puteti ajuta cu ceva sfaturi sau poate cu un pont referitor la camere?Vezi mai mult
Nov 14, 2017

Informatii pentru viitorii studenti in UK ! (400)

Discuţii Răspunsuri Activitatea Recentă

Salford 2015

Salture. Merge cineva la Salford anul acesta? alkasajisamer@yahoo.com poate ne strangem vreo 3-4 sa impartim casa costurile etc. Eu sunt di…

Început de Alkasaji Samer

0 Feb 1, 2015

Salford -Jurnalism

Hello, Este cineva student deja la Salford -Jurnalism?

Început de Ana

2 Feb 1, 2015
Răspunsul lui Alkasaji Samer

Criminology in UK

Buna! Caut si tot caut si parca nicaieri nu gasesc informatii exacte referitor la ce ma intereseaza. Generalitati, subiecte diferite.. si i…

Început de Lavinia AG

3 Ian 9, 2015
Răspunsul lui Sirbu Luiza Maria

Informatii trai U.K pe perioada studentiei

Buna,   Urmeaza sa ma inscriu si eu la Universitatea din Coventry. In mare, am discutat cu consilierii de la Edmundo pentru ca m-am mai ins…

Început de Ana H

1 Ian 7, 2015
Răspunsul lui Vicky-consilier Edmundo

Studii in Marea Britanie

Buna ziua, As dori sa aflu mai multe informatii despre facultatea de stiinte biomedicale din Marea Britanie. Am inteles ca este posibil sa…

Început de Petris Andrei Gabriel

1 Nov 20, 2014

architecture -personal statement and portfolio

ajutatima va rog.. ce sa scriu in personal satement si ce lucrari trebuie sa fie in portofolio?

Început de dana gorbatiuc

1 Nov 20, 2014

Echivalentul GCSE in Romania.

As dori sa studiez la universitate in Marea Britanie si am o nedumerire. Din cate am vazut majoritatea universitatilor  cer GCSE la o nota…

Început de V

1 Nov 20, 2014

Criminology & Psychology entry requirements

Hello! Sunt clasa a12a, la profil filologie bilingv engleza si vreau sa fac Criminology& Psychology la Coventry sau Essex. La entry req…

Început de Stana Raluca

2 Nov 12, 2014
Răspunsul lui Lavinia AG

University of Portsmouth

Buna , cine mai merge din septembrie la Portsmouth ? Mi-ar placea sa discut cu studenti care mai aplica la aceasta universitate :)

Început de Rebeca Gregus

1 Sep 2, 2014
Răspunsul lui Alexa Smile

BSC

Buna, Numele meu este Alina, sunt in ultimul an de liceu si as dori sa aplic la Westminster la Neuroscience.Insa acesta este un program BS…

Început de Alina C

1 Aug 31, 2014