Reteaua tuturor studentilor EDMUNDO

Pleaca. Studiaza. Intoarce-te. Schimba!

Alatura-te studentilor EDMUNDO!

Activitatea Recentă

Oleniuc Dumitru-Florin a adăugat o discuţie la grupul
Prezentare grafică

Camera copenhaga

Buna tuturor! Numele meu este Florin si din Ianuarie voi avea internship-ul in Copenahga. Ma puteti ajuta cu ceva sfaturi sau poate cu un pont referitor la camere?Vezi mai mult
Nov 14, 2017

Informatii pentru viitorii studenti in UK ! (400)

Discuţii Răspunsuri Activitatea Recentă

Buy Herbolax online. Generic Herbolax without prescription - All top-quality Canadian products in one place at most reasonable cost! Wellness and beauty products that you need

Buy Herbolax - Click here Alternative Names: 'The dogs have revealed to me how to get herbolax in internet tab free shipping malaysia…

Început de Chris Vonk

0 Sep 17, 2015

Buy Rizalt online. Order Rizalt overnight delivery - All top-quality Canadian products in one place at most reasonable cost! Wellness and beauty products that you need

Buy Rizalt - Click here Alternative Names: Rizatriptan, Rizaliv, Maxalt He told her that no prescription rizalt online pills fast Orego…

Început de Chris Vonk

0 Sep 17, 2015

Economie in UK

Buna, as vrea sa studiez economia in Londra insa nu ma pot decide ce facultate sa aleg. Imi puteti da cateva sfaturi si pareri despre cum s…

Început de Grigore Bianca Marina

0 Sep 7, 2015

Psihologie in Anglia

Buna, doresc sa fac psihologie la o universitate din Anglia. Sunt la filologie, nu fac matematica si nu dau bac din matematica. Am vazut pe…

Început de Mara

1 Iul 13, 2015
Răspunsul lui Dimitrevici Adria

Costuri personale in perioada 23.09.2009 – 12.12.2009

O sa pun aici in mare, cam cat am cheltuit eu in primele luni acolo. Costurile astea sunt strict personale si va pot ajuta sa va faceti o i…

Început de Vlad Stoian

46 Iul 11, 2015
Răspunsul lui Adriiana

Marea Britanie 2013

Buna, Deschid acest topic pentru cei care vor sa aplice in Marea Britanie incepand cu anul scolar 2013-2014, sa facem schimb de cunostinte…

Început de Filimon Alexandra

225 Iul 6, 2015
Răspunsul lui Teodorescu M Daniel George

Canterbury Christ Church University

Studenți sau foști studenți la Canterbury Christ Church University? :D

Început de Negru Mihail

0 Apr 8, 2015

Criminologie 2015

Buna! As dori sa studiez criminologia in UK, insa sunt foarte nehotarata in privinta facultatii. As vrea sa ma duc la o universitate care s…

Început de Vacaru Cora-Paula

1 Feb 15, 2015
Răspunsul lui Bianca Foghel Consilier EDMUNDO

Arte si design

Bunaa :D..eu am aplicat la mai multe facultati la arte si design,as vrea sa vorbesc cu studenti de la Worcester sau Salford sa'mi dea anumi…

Început de Gradinar Maria

0 Feb 12, 2015

Exista ceva imprumuturi sau burse pentru intretinere?

Vreau sa aplic in Anglia anul viitor. Din cate am vazut pe cateva site-uri, precturile pentru accommodation sunt destul de ridicate. Din o…

Început de Mara

0 Feb 3, 2015