Reteaua tuturor studentilor EDMUNDO

Pleaca. Studiaza. Intoarce-te. Schimba!

Alatura-te studentilor EDMUNDO!

Activitatea Recentă

Oleniuc Dumitru-Florin a adăugat o discuţie la grupul
Prezentare grafică

Camera copenhaga

Buna tuturor! Numele meu este Florin si din Ianuarie voi avea internship-ul in Copenahga. Ma puteti ajuta cu ceva sfaturi sau poate cu un pont referitor la camere?Vezi mai mult
Nov 14, 2017

Informatii pentru viitorii studenti in Danemarca ! (208)

Discuţii Răspunsuri Activitatea Recentă

Intrebare

As avea si eu ceva intrebari legate de criteriile de admitere ale facultatilor din Danemarca.1. Cam ce medie trebuie sa ai, aproximatv, la…

Început de Cirstea Razvan Gabriel

4 Ian 10, 2011
Răspunsul lui Cirstea Razvan Gabriel

Studenti la TEKO!

Buna, Ma numesc Roxana si as dorii Id-ul unui student la Teko,pentru ca am citit tot forumul si nu gasesc nici o informatie despre orasul H…

Început de Miron Daniela Roxana

15 Dec 26, 2010
Răspunsul lui burlacu matei

arhitectura sau design-Danemarca

Buna...m-ar interesa sa studiez arhtectura sau design-ul in danemarca...as vrea sa stiu mai precis care sunt costurile si pana cand trebuie…

Început de visan andreea

1 Dec 23, 2010
Răspunsul lui Ioana -Maria Sabo

OFER LOC DE CAZARE!!!!!

Buna, numele meu este andrei si sunt student in aarhus. Tocmai am primit o oferta pentru cazare in "SKJOLDHØJKOLLEGIET Spobjergvej 109 vær.…

Început de Andrei Mihalache

0 Oct 6, 2010

TRANSPORT DE BAGAJE ROMANIA-DANEMARCA - PLECARE: 19.09.2010

Firma de transport DANYPOT-TRANSYS realizeaza o noua cursa in vederea transportului de bagaje pentru studentii din Danemarca!Plecarea din R…

Început de Roxana Popescu

0 Sep 15, 2010

master danemarca

m-am gandit sa deschid discutia asta in speranta ca voi primi raspunsuri de la cei care stiu mai multe despre studiul in danemarca.imi dore…

Început de evolet

1 Sep 14, 2010
Răspunsul lui Sabina - Consilier EDMUNDO

CAZAREEEE

Pentru cei care sunt inca fara o locuinta stabila, se cauta coleg/colegi de apartamet.Apartamentul e aproape nou, chiria 6000/luna, coleg r…

Început de Cristina Muntean

0 Sep 8, 2010

Cazare Copenhaga

Salut,Sunt student la KEA la Computer Science (urmeaza sa incep cursurile luni 30 aug). Caut cazare si daca cei care mai sunt aici gasesc/a…

Început de Mihalcea Victor

0 Aug 25, 2010