Reteaua tuturor studentilor EDMUNDO

Pleaca. Studiaza. Intoarce-te. Schimba!

Alatura-te studentilor EDMUNDO!

Activitatea Recentă

Oleniuc Dumitru-Florin a adăugat o discuţie la grupul
Prezentare grafică

Camera copenhaga

Buna tuturor! Numele meu este Florin si din Ianuarie voi avea internship-ul in Copenahga. Ma puteti ajuta cu ceva sfaturi sau poate cu un pont referitor la camere?Vezi mai mult
Nov 14, 2017

Informatii pentru viitorii studenti in Danemarca ! (208)

Discuţii Răspunsuri Activitatea Recentă

Aplicare Danemarca/Suedia

Buna ziua sunt eleva in clasa a 12 si as dori sa studiez in Danemarca/Suedia.As vrea sa va intreb ce imi trebuie ptr a aplica la o facultat…

Început de emilia ioana

0 Ian 28, 2015

Danemarca

Buna! Este adevarat ca trebuie sa platesti o taxa de 1300 RON daca refuzi ofertele dupa ce ai aplicat in Danemarca?

Început de Andrei Ana-Maria

0 Ian 24, 2015

cineva student la University of Southern Denmark ?

vreau sa aplic pentru un master acolo, dar nu prea ma descurc cu actele/siteu si cei de la facultate raspund foarte greu la mailuri...cinev…

Început de Casian Alexandru

0 Ian 10, 2015

Danemarca - finantare de la stat?

Buna! Este adevarat ca statul danez ofera o anumita suma de bani (un fel de finantare) pt studentii internationali ce isi gasesc un job par…

Început de Fisca Andreea

2 Ian 8, 2015
Răspunsul lui Fisca Andreea

Cazare in Copenhaga pe termen lung

Salut, ma cheama Ciprian si am fost acceptat la KEA pe profilul IT Technology. Dupa aflarea acestui lucru, am considerat ca partea cea mai…

Început de Mihai Ciprian Satnoianu

6 Ian 7, 2015
Răspunsul lui Vicky-consilier Edmundo

arhitectura

Buna  ziua as vrea sa studiez arhitectura in Danemarca si nu sunt prea lamurit care sunt facultatile de profil

Început de Constantinescu Andrei

26 Nov 11, 2014
Răspunsul lui Luiza Salcu Consilier EDMUNDO

Aplicare Danemarca

Buna! Vreau sa aplic pentru o facultate din Danemarca si m-ar interesa un deadline pentru depunerea dosarelor de inscriere si ce anume treb…

Început de Costea Roxana Maria

1 Oct 30, 2014
Răspunsul lui Silvia – Consilier EDMUNDO

Cazare Copenhaga Ianuarie/Februarie 2015

Salut, Sunt Sabina si sunt in anul 3 la Copenhagen Business School.  Caut cazare din ianuarie in Copenhaga. Daca mai este cineva in aceeasi…

Început de Sabina Buzoi

0 Oct 17, 2014

Business Academy Aarhus - Chirie

Salut. As dori sa aflu daca mai sunt studenti care au aplicat pentru studii in Danemarca, Aarhus sau studenti care sunt acolo de ceva vreme…

Început de Grad Marius Beniamin

2 Iul 28, 2014
Răspunsul lui Grad Marius Beniamin

Sesiunea de iarna 2015

Hey ! Am creat aceasta rubrica pentru toti cei care sunt interesati sa urmeze o facultate in Danemarca incepand semestrul in  ianuarie 2015…

Început de Brigitta Laszlo

0 Iul 19, 2014